O Nas

O Nas

Witamy na stronie internetowej firmy PLCspace, tutaj dowiesz się wszystkiego o programowaniu PLC. Nasz trener Tomasz Gilewski przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje o automatyce i sterownikach przemysłowych firmy Siemens.

A poniżej trochę wiadomości teoretycznych:

Sterownik przemysłowy, czyli sterownik PLC (ang. Programmable Logic Controller) to inaczej Programowalny Sterownik Logiczny. Jest to rodzaj komputera, który steruje maszyną lub też całą linią technologiczną. Sterownik PLC znalazł zastosowanie aż w 95% zakładów przemysłowych, a obecnie  coraz chętniej wykorzystywany jest w instalacjach inteligentnych domów.
Firma Siemens jest aktualnie liderem na rynku PLC. Sterowniki Siemens SIMATIC są w tej chwili najbardziej popularne, a rodzina SIMATIC S7 zawiera kilka modeli.

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim organizowaniem szkoleń z zakresu programowania PLC. Prowadzący szkolenia to pierwszy w Polsce praktyk Tomasz Gilewski. Od 2010 roku jest programistą sterowników PLC firmy Siemens, a ponadto zajmuje się przygotowaniem wizualizacji na panele HMI. Ostatnio także autor książki: „Podstawy programowania sterowników SIMATIC S7-1200 w języku SCL”.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tego rodzaju kursie zapraszamy do kontaktu z nami. Organizujemy szkolenia zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych.

My wiemy, że sama wiedza to za mało. PLCspace to firma, która w sposób skuteczny i profesjonalny łączy wiedzę z praktyką. Sprawdź nas!

 

MENU