Szkolenia Stacjonarne

Kursy PLC

Szkolenie organizowane jest dla osób, które nie mają doświadczenia z automatyką i sterownikami PLC, ale także dla osób praktyką.

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego związanego z automatyką ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Podczas szkolenia udzielimy wszelkich niezbędnych informacji na temat sterownika SIMATIC S7-1200 firmy Siemens oraz oprogramowania TIA Portal. Wiedza ta będzie w przyszłości przydatna zarówno na studiach jak i w pracy. Oprócz wiadomości teoretycznych odbędą się również zajęcia praktyczne, w trakcie których będzie można wykorzystać zdobytą wcześniej wiedzę. Każdy z uczestników kursu przy współpracy z trenerem będzie mógł podłączyć sterownik S7-1200 do zasilania zgodnie ze schematem elektrycznym.

Jedynym warunkiem koniecznym wzięcia udziału w szkoleniu jest posiadanie własnego laptopa, który jest elementem niezbędnym. Laptop ten powinien posiadać port RJ45 oraz system operacyjny Windows 7 lub nowszy.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty szkoleń wprowadzających.Naprawdę warto zainwestować w swoją wiedzę, a satysfakcja z ukończenia kursu będzie ogromna.

Każdy kto przejdzie przez cały kurs na koniec otrzyma certyfikat uczestnika.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy to szkolenie jest właśnie dla Ciebie zadzwoń do PLCspace. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą i rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i chętnie podzielimy się naszą wiedzą.

Kurs programowania S7-1200 jest tak zorganizowany, aby w krótkim czasie (tylko jeden dzień) każdy nauczył się w praktyce wykorzystać zdobyte umiejętności programowania sterowników SIEMENS.

Wprowadzający
Podstawowy- 2
Śr.zawansowany

Szkolenie – Utrzymanie ruchu

Szkolenie – Step7 v5.5 oraz sterowniki klasyczne

Szkolenie – Komunikacja S7 SIMATIC